Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejhulaa
5 Sep 2014, 13:46
Hejhulaa
Ahoj jmenuji se Štěpán a moje Main postava se jmenuje Hejhulaa mám iLVL 570 nejsem moc velkej pisálek ale snad to bude stačit.

dodávám moje Main Postava http://eu.battle.net/wow/en/character/dr...laa/simple
+ Dodávám logy http://www.warcraftlogs.com/guilds/usercalendar/41600
PS:Ano to DPSko je trošku menší vím že bych měl točit okolo 300k ale mam krapet misto v gear a chybí mi Trincket z Thoka pak neck (Malkron,Iron Jugernout) a nejlépe zbrań také z thoka

Aktualní progress 14/14 normal a 8/14 HC ale jen 1x8 Bossu byl to Pug

Progese 600/600 Eng na Boost strange,rychlost, a parádní Rogalo Big Grin
600/600 JWL na goldy

na altovi mam 600/600 Blacksm a 600/600 Mining

Takže moje začátky wowka se datudí k datadisku TBC kde jsem začal.Začínal jsem na Free serveru jako každý asi hráč teda snad,byl to server mystisq.org kde jsem dostal od kamaráda Huntra /survival/ protože mě moc nebavilo expit.Více jsem hrával pvp ale potom přišel wipe a postava byla pryč to byl datadisk TBC,na wotlk jsem přišel jen tak náhodou neměl jsem do čeho píchnout tak jsem si našel jeden server hrálo tak 300 lidi bylo to takové,každý se znal stejně jako na moravě no ale pak si majitel začal hrát ze serverel až ho uplně s prominutím *** Skurvil *** dodám hral jsem PvP destro Loka

a tak jsem si řekl proč hrát na blbém free serveru když mužu hrát na ofi kde se o server starají lidé sice se platí ale i tam server je kvalitní nejsou bugy je tu více starších lidi kteří poradí a ne děcek tak jsem si Koupil ofik a začal jsem hrát to bylo na začítku MoP kde jsem si vyleveloval Paladina

do levelu 90 a naněm hraju do ted,proč paladin?

vlastně ja zapoměl Big Grin že jsem hrával ještě na Cataclysm no free server který sem menoval Monster-wow a zase PVP

no a jak se přišel na Drakthul hned po dolevelování 90 tky jsem začal raidovat ze začátku to bylo hodně těžké pro někoho kdo hral oNly PvP ale jak jsem psal na serveru bylo hodně starších lidi kteří se mě ujmuly pomohli mi nejdřív flex a pak jsem se dostal do Guildy ČESKÉ CHLÉVY A MÁRNICE kde mě do PVE hráče vychovali učiljsem se dál a dál a naučil jsem se co je to progress a co je to hrát v partě 10 ti lidí kteří to nehrotí a hrají pro zábavu a tak dále

Pauza od wowka Proč ?

Měl sem hodně školy zavěrečky atd tak jsem nemohl raidovat tak jsem neplatil wowko a potom jsem si ho zapltil a připojil se byli velké změni jako muj nejlepší kamarád už raidoval za jinou skupinu a dobrali vice lidi kteří už to nebrali jako takovou pohodu atd ale honily čísla a EQ a proto jsem odešel a zase zkončil

+ Hned jak jsem uviděl datum na battle.net datum vydání Warlord of Dreanor hned jsem si začal zjištovat další podrobnosti Raidy staty gear bosové a tak dále a šetřím si na GameTime
chtěl bych najít dobrou partu a lidi od kterých bych se mohl učit a zlešovat pohyb v raidu a tak dále
rád si vyslechnu kritiku od kohokoliv co ma změnit a co ne co dělam špatně a co nakonec dobře.
Find all posts by this user
5 Sep 2014, 16:38
RE: Hejhulaa
No asi to nechame na crisstieho ne? Smile

Jako ja nejsem expert na palaty (vlastne nejsem expert na nic Smile), ale tak tocit podle simcraftu by mohl idelane 315k, realne aspon teda 280-290k (patchwerk fiight), z tech logu je to 2/3 coz je divny. Podle AMR to ma spravne jen nema hit cap takze by to chtelo reforge (doporucuje regorfe necku hit- haste a backu crit - hit, ale nevim jeslti je to spravne Smile), ale to asi neni treba resit. Wink

Kdyby tocil vic tak by to bylo fajn, kazdopadne zklusit ho muzem, taky bude zalezet na tom jak se bude projevovat v raidu Smile

nejsem uplne mimo ne? Big Grin
5 Sep 2014, 19:03
Hejhulaa
Hh dobre ty Smile ja se na mobilu nepodivam ani na armory, takze to bude na vas cely Smile ale crystie by se rozhodne podivat mohl prosim Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
6 Sep 2014, 12:48
reforge na exp cap je imo drobnost
cisla z logu vypadaji, ze rotace tam bude asi nejak spravne - a na druhou stranu pro me je dulezitejsi znalost taktiky (nezabit cely raid, setrit praci healerum, improvizace v krizi) nez mit o nejake cislo o neco malo vetsi :-)
pro me za me klido pido :-)
7 Sep 2014, 13:08
Ahoj na reforge mi pomáhá AskmRobot
taktiky znám na normal a nějaké na HC chtěl jsem dodat "tréning dělá mistra" ja jsem PvP hráč a dokázal jsem se naučit všecky taktiky na SoO tim že jsem chodil flex a když jsem v normalě něco failoval na flexu jsem se snažil se tomu vyvarovat klidně i 3x Flex děně jakýkoliv Boss
mě nejde o čísla "i čísla jsou dobrá" ale jde mi to o aby každý viděl co ma dělat a chci taktiku splnit na 100% když nebudu vědět zeptám se 2,3,4 abych to příště neposral "Hejhulaa"
8 Sep 2014, 8:34 (This post was last modified: 8 Sep 2014 8:35 by Cloud.)
Tak jako ja zas nevim jestli sem tohle chtel uplne slyset Smile Myslim ze trenink na flexu je k nicemu, protoze tam vsechno funguje o dost jinak nez na normalu (to uz je mozna lepsi se podivat na nekolik ruznych videi a nemrhas tak aspon casem) a pokud mam mluvit o HC tak to je zas o level vys nez normal a vei se tam taky delaji jinak. Spis by bylo lepsi kdybys napsal, ze si schopej se vse naucit resp. prizpusobit styl sveho hrani nejlepe treba po jednom progress veceru... Wink a taky jestli si napr. ochoten mit pouzitelny dualspec a pod. protoze nekdy se to hodi.

BTW na co chodit 3x denne flex kdyz z toho vlastne nic nemas? Smile
8 Sep 2014, 13:53
Ano jsem schopnej se přispusobit a přehodit spec jen jsem nikdy netankoval Big Grin no
ale Normal gear mam až na štít
proč 3xFlex deně jednoduché jsem pvp hráč býval jsem abych se naučit točit a reagovat na bose např prisny,switchovat do adu atd Smile
chodim i normaly včera jsem došel před generála Smile
8 Sep 2014, 15:25 (This post was last modified: 8 Sep 2014 15:26 by Cloud.)
a co treba retri/holy to te nelaka? Big Grin Totiz spolehliveho palata s tank offspecem uz mame (tim nechci rict ze by vas nemohlo byt vic, ale to je spis na GM) Smile
8 Sep 2014, 19:41
Jako heal se mi líbí víc ale nikdy jsem nehral palu heal jen Priest Holy / Disco Smile
takže kdyby se našel někdo kdo by mohl a dokázal a chtěl pomoct nebráním se Wink
4 Nov 2014, 9:01 (This post was last modified: 4 Nov 2014 9:01 by Cloud.)
*SOLVED*

[Image: k4wv0Kl.png]
Thread Closed 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)