Thread Closed 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overfly Mw monk - přijat
17 Feb 2015, 18:15 (This post was last modified: 12 Mar 2015 11:50 by Cloud.)
Overfly Mw monk - přijat
Ahoj,

neco malo o mne. Jmenuju se Nikolas je mi 24 let, jsem z ostravy, wow hraju od zakladu coz byly free servery. Na ofiku sem zacal nekde na BC kdy me to prestalo bavit, prestal jsem a znovu jsem zacal nekdy od Licha s prichodem Icc kde jsem ztravil s jednou mensi gildou dost casu. S prichodem Caty me to zase omrzelo a znovu jsem zacal nekdy ke konci pandy kdy me velice zacal bavit monk a nasel jsem si gildu kde jsem dodnes (evil childs). Dneska uz tam neni moc schopnych lidi aby se dala slozit aspon 10sitkova grupa a z toho duvodu bych chtel zkusit konecne nakou lepsi gildu protoze si myslim ze je to pro me ztrata casu a ze mam na vic. Odprogresovane mam 7/7N HM, 6/7HC HM, 9/10N BF

O teto gilde jsem se dozvedel od Symba kdyz jsem mu rekl ze moje stavajici gilda stoji uz za nic protoze se to nak cele zacinalo pomalicku rozpadat a ja tma vylozene uz jen slakuju. Taky mi symb rekl ze nemate v gilde zadneho monka dale mi taky vyhovuje vas raid time tak me napadlo ze bych si zkusil podat prihlasku.Muj odkaz na armory http://eu.battle.net/wow/en/character/dr...fly/simple

Kdyby jste meli nejake pripominky ohledne cehokoli napiste.
Dik za precteni a za vas cas
Find all posts by this user
17 Feb 2015, 18:45
Overfly Mw monk
Ahoj Smile děkujeme moc za přihlášku. Buď prosím dnes před osmou online, domluvíme se případně na test raidu Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
17 Feb 2015, 19:38 (This post was last modified: 17 Feb 2015 19:41 by Cloud.)
RE: Overfly Mw monk
no predevsim to chce vyresit enchanty... - crit? nejedete multistrike?

Z logu koukam tocis max tak 28k, chapu ze je to silne situational ale i tak budem chtit abys vytocil vic, protoze tohle je malo.

Takze pokud si to da do pohody sem za trial a uvidime jak na sobe za 14dni zamaka. Dezzmo bude tvuj hlavni kritik, takze uprimnou soustrast Big Grin.

[Image: k4wv0Kl.png]
17 Feb 2015, 20:26 (This post was last modified: 12 Mar 2015 11:50 by Cloud.)
RE: Overfly Mw monk
prijat

[Image: k4wv0Kl.png]
Thread Closed 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)